Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego

Podczas trwania projektu „We wspólnocie siła rozwoju” w dniu 29.11.2023 r. został zorganizowany wyjazd rekreacyjny do Śląskiego Parku Nauki – Planetarium w Chorzowie.   Pobyt w Śląskim Parku Nauki – Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie- był przede wszystkim edukacyjną atrakcją, która poprzez wykorzystanie zaawansowanej technologii do symulacji nocnego nieba zapewniły niezapomniane przeżycia.

Planetarium to miejsce, w którym młodzież z niepełnosprawnościami zobaczyła gwiazdy, planety, a nawet całe galaktyki na wielkiej kopule. W planetarium uczestniczyliśmy w zorganizowanym pokazie, który był połączeniem nauki i rozrywki. Te wizualizacje pozwoliły uczestnikom na podróż przez Układ Słoneczny, eksplorację dalekich galaktyk, a nawet podróż w czasie, by zobaczyć, jak zmieniało się niebo na przestrzeni wieków. Po pięknym pokazie dla umysłu, młodzież udała się do restauracji na pyszny obiad.

Kategorie: Projekty

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-includes/functions.php on line 5420 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/complianz-gdpr/class-cookie-blocker.php on line 452