Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego

W miesiącach wrzesień, październik, listopad i grudzień 2023 w ramach projektu „We wspólnocie siła rozwoju” odbywały się zajęcia na basenie służące rehabilitacji i relaksacji poprzez wodę.
Do prowadzenia zajęć z aquaterapii z uczestnikami z niepełnosprawnością instruktor terapeuta dostosował program ćwiczeń do możliwości młodzieży, występujących ograniczeń fizycznych, psychicznych czy emocjonalnych. Celami tych zajęć było między innymi złagodzenie dolegliwości spowodowanych przez chorobę, poprawa ogólnej kondycji fizycznej. Instruktor skupił się głównie na adaptacji do środowiska wodnego, nauka bezpiecznego i swobodnego poruszania się i przebywania w wodzie osoby niepełnosprawnej (przy pełnej i aktywnej kontroli instruktora i opiekunów).

Kategorie: Projekty

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-includes/functions.php on line 5420 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/complianz-gdpr/class-cookie-blocker.php on line 452