Projekt realizowany w dniach przy wsparciu  finansowym Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu ofert pn.  „EkoMałopolska – 2023”

W miesiącach: wrzesień i październik w 2023 r., organizowane były warsztaty plastyczno – ekologiczne. Młodzież wykonywała wazony i donice ze starych ściereczek, które zostały później odpowiednio utwardzone i pomalowane według inwencji twórczej podopiecznych. Do donic i wazonów w ramach projektu zostały zakupione kwiaty i inne rośliny doniczkowe, które powędrowały wraz z młodzieżą i inscenizacją ekologiczną do innych palcówek. Celem tego pomysłu było przyozdobienie roślinami klasopracowni oraz podwórek szkolnych.

Kategorie: Projekty

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-includes/functions.php on line 5420 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/complianz-gdpr/class-cookie-blocker.php on line 452