12.01.2023 r. odbył się X jubileuszowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Narodziła Nam się Dobroć”. Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół nr 5-Specjalnych w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie  „Virtus”. Impreza ta ma na celu zachęcenie młodzieży do tradycyjnego bożonarodzeniowego kolędowania ze starymi rekwizytami używanymi w naszym regionie oraz kultywowania tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Jest też szansą na integrację osób niepełnosprawnych z różnych środowisk. Wszyscy uczestnicy mogli pokazać ze swoimi talentami wokalno – instrumentalnymi. Nie zabrakło również pięknych szat nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia, w które odziani byli uczestnicy. Tegoroczny jubileuszowy X konkurs był wyjątkowy ze względu na wspaniałych wykonawców,  jak również ze względu na to, że swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście. W jury zasiadło wyśmienite grono: Ksiądz Andrzej Mulka, Pan Tomasz Jarosz, Pani Violetta Pomietło i Pani Teresa  Kulig. Konkurs uświetnił występ zespołu „Promyczki Dobra”, którego dyrektorem jest Ksiądz Andrzej Mulka, a dyrektorem artystycznym i  choreografem Pani Milenia Małecka – Rogal.

Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania za czas i pracę włożoną w piękne aranżacje śpiewno – muzyczne dla wszystkich uczestników i ich opiekunów.

Kategorie: Konkurs

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-includes/functions.php on line 5420 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/svirtus/public_html/virtus/wp-content/plugins/complianz-gdpr/class-cookie-blocker.php on line 452